נגרם לכם נזק גוף במרחב הציבורי? פנו להתייעצות!

שוטטות במרחב הציבורי היא מתבקשת והכרחית, אך בו בזמן גם מאוד מסוכנת. רוב האנשים אינם מודעים לסכנה שטמונה להם בשוטטות במרחב הציבורי. אך זה שאינכם מכירים את הסכנה לא אומר כי הסכנה לא קיימת. הסכנה העיקרית תהיה סכנת חבלה שתביא איתה באופן טבעי גם לנזק גופני. מה אתם עושים כאשר נגרם לכם נזק גוף במרחב הציבורי? פונים לאיש מקצוע שילווה אתכם לאורך הדרך. בסופו של יום השאיפה שלכם צריכה להיות שתוכלו לקבל את אשר מגיע לכם.

 

 

את מי תובעים על נזק גופני במרחב הציבורי?

ברוב המקרים במקרה של נזק גופני במרחב הציבורי התביעה מופנית כלפי הרשות העירונית. אם מדובר על עיר מסוימת, התביעה אמורה להיות מופנית לעירייה. כמובן שלעירייה יש את חברת הביטוח שלה שאמורה להגן עליה בפני מצבים כאלה. אך ההתעסקות עם התביעות הללו יכולה להיות מתישה, בטח כאשר זוהי הפעם הראשונה. עורך דין נזיקין הוא האיש שיסביר לכם בדיוק מהן הזכויות שלכם בהתאם לאופי המקרה. הרי כל מקרה אמור להישקל לגופו, ולכל מקרה ניתנים פיצויים שונים.

 

 

 

מה אמורים לעשות מיד לאחר הפגיעה?

 

האחריות להוכחת הנזק הגופני מוטלת על כתפיו של הנפגע. כלומר אתם תצטרכו להוכיח כי אכן נפגעתם במהלך השוטטות במרחב הציבורי. הרי העירייה מבחינתה היא זאת שצריכה לדאוג כי השוטטות במרחב הציבורי תתבצע בצורה בטוחה. את ההוכחות יהיה עליכם להביא לידיי ביטוי בדמות מסמכים, צילומים וסרטונים ובמידה והיו עדים להתרחשות המקרה יש לקחת את הפרטים שלהם . עורך דין נזיקין הוא האיש שיכול לסייע לכם ללקט את כל ההוכחות הדרושות.

 

 

 

כיצד קובעים את גובה דמי הפיצויים?

 

חשוב לציין כי רק במקרה של הוכחת הפגיעה, הנפגע יהיה זכאי לקבל פיצויים. ברוב המקרים גובה דמי הפיצויים נקבעים לאחר דיון בבית המשפט. ישנה אפשרות לנסות להגיע לפשרה עם הרשות העירונית עוד לפני שפונים לבית המשפט. גובה דמי הפיצויים נקבעים בהתאם לחומרת הפגיעה ובהתאם למגבלות הצפויות אחריה. הרי ישנם מצבים שונים שבהם אותו נזק גופני ישפיע רבות גם על היום שאחרי. המטרה היא לאפשר לנפגע לחזור לשגרת החיים כפי שהייתה לפני מקרה התאונה.

 

 

 

יש לכם שאלה? פנו עכשיו להתייעצות

 

תחושת הבלבול וחוסר האונים לאחר פגיעה במרחב הציבורי היא מובנת לחלוטין. הרי אף אחד מאיתנו לא מצפה להיפגע כתוצאה משוטטות תמימה ברחוב מסיבות שונות. אך מוטב שתדעו כי אתם לא צריכים להתמודד עם המצב הזה באופן עצמאי. עורך דין נזיקין הוא איש המקצוע שאמור לסייע לכם להחזיר את המושכות לידיים שלכם. בעזרתו תוכלו לדרוש את אשר מגיע לכם מתוקף החוק במדינת ישראל. דמי פיצויים שיאפשרו לכם לחזור לשגרת החיים הנורמטיבית שהייתה לכם לפני הפגיעה.

 

תגובה אחת בנושא “נגרם לכם נזק גוף במרחב הציבורי? פנו להתייעצות!”

  1. This is the perfect blog for anyone who wishes to find out about this topic. You understand so much its almost hard to argue with you (not that I actually would want toÖHaHa). You definitely put a brand new spin on a topic that has been discussed for many years. Excellent stuff, just great!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.