בחירת עורך דין פלילי במרכז

אישום בפלילים הוא עסק רציני, שתוצאותיו יכולות לחרוץ את גורלכם וגורל יקיריכם, לכן יש לבחור בקפידה את עורך הדין שייצג וילווה אתכם בהתמודדות מול מערכות המשפט והחוק. בחירת עורך דין פלילי במרכז אינה פשוטה, שכן רבים המשרדים ועורכי הדין אשר מציעים את שירותיהם לכל דורש. כדי שתשכילו לבצע את הבחירה הנכונה והטובה ביותר עבורכם, לפניכם מספר טיפים, עצות ונקודות שיש לתת עליהן את הדעת כאשר בוחרים עורך דין במרכז.

מיקום ונגישות

בכדי שעורך הדין יוכל לייצג אתכם כראוי, תצטרכו להגיע למשרדו מספר פעמים, לכן חשוב שתהיה לכם גישה נוחה למשרד עורך הדין המטפל בכם, כדאי לבחור במשרד הממוקם בסביבה נגישה, כולל חנייה. אמנם קיימים משרדים המספקים שירותים לכל רחבי הארץ, אך כמובן עדיף לבחור בעורך דין שמשרדו ממוקם במרכז, אשר טיפל בתיקים רבים במרכז ומכיר את הלך הרוח והנפשות הפועלות בתחום.

ליווי מהרגע הראשון

ליווי וייצוג משפטי מהרגע הראשון יכול למנוע הגשת כתב אישום ולהביא לניקוי שמכם ללא תביעה ומשפט, לכן יש לפנות לעורך דין מרגע שזומנתם לחקירה. במקרה ואין סיפק בידכם לבחור את עורך הדין הטוב ביותר עבורכם, תוכלו במידה ויהיה בכך צורך (למשל עבור דיון בנושא שחרור בערבות), לפנות לעורך דין לצורך ייצוג ראשוני בלבד, ולחתום על חוזה ייצוג מוגבל, שיאפשר לכם לשכור בהמשך את שירותיו של עורך הדין המתאים לכם ביותר.

התמחות

עריכת דין הוא תחום הנחלק למספר ענפים. כדי לקבל את הייצוג המשפטי הטוב ביותר בתיק פלילי עליכם לפנות לעורך דין שתחום ההתמחות שלו הוא פלילים. יתירה מכך, גם תחום הדין הפלילי נחלק לכמה ענפים, ורצוי שעורך הדין שמטפל בכם יהיה בעל ידע, ניסיון ומומחיות בתיקים כמו שלכם. לשם המחשה, שוו בנפשכם את ההבדלים בין תיק העוסק בהלבנת כספים, תיק העוסק בעבירות סמים ותיק העוסק בעבירות מרמה. לפני שאתם שוכרים את שירותיו של עורך דין פלילים במרכז, וודאו שיש לו ניסיון בתיקים דומים לשלכם.

הצלחות

בדקו את הרקורד והמוניטין של עורך הדין, האם יש לו הצלחות בתחום המתאים בשנים האחרונות, מה הביקורות של לקוחות וקולגות עליו, ומה המוניטין שצבר. ככל שיש מאחורי עורך הדין יותר תיקים מוצלחים ולקוחות מרוצים, כך גדל הסיכוי שהוא ידע לייצג גם אתכם בהצלחה.

כמה זה עולה לכם

אין מחירון קבוע לשירותי עריכת דין, והתעריפים משתנים ממשרד אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל משרדים בעלי שם ומוניטין יגבו תעריפים גבוהים יותר. יחד עם זאת, השוואת מחירים בין מספר משרדים תיתן לכם אומדן לגבי התעריפים המקובלים בשוק. כדאי לקבל מספר הצעות מחיר, להשוות ביניהן, ולסנן החוצה את ההצעות שחורגות מן הסטנדרט. כשאתם בוחנים את הצעות המחיר שימו לב למספר פרמטרים:

  • שיטת הגבייה – האם מדובר בתשלום גלובלי, בתשלום על פי שעות עבודה או בשילוב של השניים.
  • תשלומים נוספים – האם ההצעות כוללות אגרות ותשלומים נוספים שתידרשו לשלם.

מי מטפל בכם

כאשר אתם פונים למשרד עורכי דין גדול, חשוב לוודא מראש מי יהיה עורך הדין שיטפל בכם. במקרים רבים אנשים פונים למשרדים בעלי שם בציפייה שעורכי הדין הידועים המנהלים את המשרד הם מי שייצגו אותם וינהלו את התיק, כאשר למעשה, לאחר הפגישה הראשונית, מי שמטפל בהם הוא עורך דין זוטר המועסק כשכיר. בכדי למנוע אכזבות ואי הבנות, כדאי שתדעו מראש בדיוק מי יהיה עורך הדין שינהל את התיק וייצג אתכם, כדי שלא תטפחו ציפיות שלא יתקיימו.

לבחור את הטוב ביותר

בחירת עורך דין פלילי במרכז צריכה להתבצע בתבונה ובשיקול דעת, שכן כאמור, יש לה השפעה על מהלך חייכם, על גורלכם, ועל עתידכם ועתיד יקיריכם.קחו את הזמן הדרוש לכם, בחנו מספר אפשרויות, וערכו מחקר לגבי הרקורד והמוניטין של עורך הדין. בחרו בעורך דין המתמחה בתיקים דומים לשלכם, ובמשרד שפועל בדרך קבע במרכז.בכל מקרה, חשוב שתדעו מראש מי עורך הדין שייצג אתכם וינהל את התיק שלכם בפועל, וחשוב שתיפגשו איתו מראש בטרם תחליטו באיזה עורך דין לבחור. בנוסף, חשוב לפנות לעורך דין כמה שיותר מוקדם, אם זומנתם לחקירה, חשוב להיוועץ בעורך דין כדי להימנע מטעויות שיסבכו אתכם או יחמירו את החשדות נגדכם.

PEXELS
מנווטים בדרך לחופש: תובנות מומחים מעורך דין פלילי כיצד להגן על עצמך בכתב אישום

כתב אישום – מילה שמכה פחד בלבם של רבים. להיות מואשם בפשע זו חוויה מרתיעה, אבל עם הידע וההכוונה הנכונים, אתה יכול לנווט את הדרך אל החופש. במאמר זה נבחן תובנות מומחים מעורך דין פלילי כיצד להגן על עצמך בכתב אישום.

ביטוח עסק – למה צריך לשים לב?

בעל עסק צריך לדעת, שכל תהליך העבודה שלו, מבוסס על כך שהוא משתמש ונעזר בגורמים שונים שיכולים להפוך את תהליך העבודה להרבה יותר יעיל, נכון

מקסמו את החזרי המס: מדריך לשכירים

כשכיר, ניווט בעולם המורכב לעתים קרובות של החזרי מס יכול להיות מבלבל ומכריע. אבל מה אם היינו אומרים לכם שעם הידע והאסטרטגיה הנכונים, תוכלו למקסם

שילוב טיהור אוויר במשרדי עורכי דין: למה זה חשוב

כמשרד עורכי דין, הנוחות והבטיחות של הלקוחות והעובדים שלך צריכות להיות בראש סדר העדיפויות. אחד השלבים הקריטיים להשגת זאת הוא על ידי שילוב מערכות טיהור אוויר בחלל המשרדי שלך. טיהור אוויר מתייחס לתהליך של סילוק חלקיקים מזיקים, גזים ומזהמים אחרים מהאוויר, על מנת להבטיח שאיכות האוויר בטוחה ובריאה לכולם.